Villa Mistral Świnoujście
Villa Mistral - Apartamenty Świnoujście
Inwestycja

 

Villa MistralMamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z najnowszych inwestycji realizowanych w dzielnicy nadmorskiej miasta Świnoujścia.

W odległości ok.100 metrów od wejścia na plażę, przy ulicy mającej być przedłużeniem zejścia na molo, wybudowany został w 2010 roku nowoczesny budynek o charakterze pensjonatowym pod nazwą „Villa Mistral”.

„Villa Mistral” obejmuje łącznie 56 apartamentów. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się apartamenty dwupoziomowe. Powierzchnia lokali od 20 m² do 90 m². Do każdego z apartamentów przynależy balkon bądź taras.

Villa MistralApartamenty oddawane do użytku właścicielom są wykończone pod klucz, z materiałów wysokiej jakości renomowanych firm. Umeblowane i wyposażone aneksy kuchenne, funkcjonalnie i nowocześnie urządzone łazienki zostały zaaranżowane przez uznanego architekta wnętrz. Ponadto w budynku znajdują się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym i zewnętrzne miejsca parkingowe. Obiekt wyposażony jest w cichobieżną windę łączącą pięć kondygnacji budynku, a dla bezpieczeństwa został zainstalowany system monitoringu.

Villa MistralApartamenty w „Villi Mistral” z pewnością są doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu, nie tylko podczas wakacji, ale także w okresie jesieni i wiosny, kiedy to spacerując po świnoujskiej plaży można odpocząć od codziennego zgiełku.

Należy jeszcze zwrócić uwagę, że inwestycja w tego typu nieruchomość, niesie za sobą możliwość zwrotu kapitału poprzez oddanie apartamentów firmom profesjonalnie zajmującym się wynajmem, zapewniając tym samym nocleg zwiększającej się co roku liczbie turystów, wypoczywających w Świnoujściu niemal cały rok.

Przykładowe wizualizacje wykończenia lokali

Zdjęcia budynku