Świnoujście
Opis inwestycji
Międzyzdroje
Aquamarina Międzyzdroje

AQUAMARINA MIĘDZYZDROJE

AQUAMARINA usytuowana jest w pierwszej linii brzegowej, w odległości zaledwie 150 m od szerokiej, czystej plaży, na którą prowadzi bezpośrednie przejście położone na wysokości bramy wjazdowej do osiedla. Do centrum miasta, z jego licznymi atrakcjami jest niespełna 15 minut drogi spacerem.

Osiedle apartamentowe AQUAMARINA położone jest w otoczeniu leśnym, wchodzącym w skład Wolińskiego Parku Narodowego objętego Programem NATURA 2000. Gęsto porośnięta drzewami, wschodnia część działki tworzy naturalny park leśny o powierzchni ok. 8.000 m², pełniący jednocześnie funkcję zaplecza rekreacyjno-wypoczynkowego dla mieszkańców.

Ta wyjątkowa lokalizacja, w zachodniej cichej części Międzyzdrojów, gwarantuje mieszkańcom spokój, relaks i wytchnienie od turystycznego zgiełku miasta, w bezpośrednim otoczeniu przyrody.

Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje
Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje

AQUAMARINA to zespół pięciokondygnacyjnych budynków z apartamentami mieszkalnymi na sprzedaż o zróżnicowanych powierzchniach od 37 do 82 m² i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Wszystkie apartamenty posiadają duże, przestronne balkony lub tarasy o powierzchniach od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

By zapewnić bezpieczeństwo i poczucie prywatności mieszkańcom teren osiedla AQUAMARINA jest ogrodzony i monitorowany. Oświetlenie i zagospodarowanie zieleni podkreśla wyjątkowy klimat tego miejsca.

Wnętrza apartamentów zostały wykończone przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Na podłogach w aneksie kuchennym i przedpokoju został ułożony włoski gres. Podłogi w pokojach wykonane są z drewna – deska Barlinecka (jesion lub dąb). Wewnątrz apartamentów zamontowane zostały drzwi firmy DRE. Łazienki wykończone są gresem oraz wyposażone w urządzenia sanitarne firmy Villeroy & Boch oraz armaturę niemieckiej firmy Hansa. Kuchnie zostały wyposażone w meble kuchenne – szafki stojące i wiszące oraz sprzęt AGD – lodówkę, płytę ceramiczną, okap kuchenny - firmy Gorenje oraz zlewozmywak ze stali nierdzewnej z ociekaczem i baterią chromowaną.

Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje
Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje
Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje Aquamarina Międzyzdroje

Ponadto właściciele apartamentów mają dostęp do sieci internetowej.

Pod płytą osiedla zlokalizowany jest podziemny garaż, w którym znajdują się stanowiska postojowe do każdego apartamentu. W garażu przewidziane są również stanowiska postojowe dla osób niepełnosprawnych. Z poziomu garażu na poszczególne piętra można dostać się cichobieżnymi windami.

Kolejny etap inwestycji przewiduje wybudowanie hotelu wraz z kompleksem basenowo-rekreacyjnym i częścią SPA.

Pobierz pełną specyfikację wykończenia