Osiedle Grunwaldzka - Budynki mieszkalne - ŚwinoujścieOsiedle Grunwaldzka - Budynki mieszkalne - Świnoujście

Nieruchomości - Tamara Szczygieł

+48 91 321 17 27

+48 502 285 950

+48 500 296 733

Opis inwestycjiOpis inwestycji

Planujesz zakup nieruchomości? Szukasz czegoś wyjątkowego, a jednocześnie sprawdzonego?

Osiedle GrunwaldzkaMy Ci pomożemy! Zakup inwestycyjny tylko z nami! Tym razem pragniemy zaoferować Państwu coś wyjątkowego – najwyższej jakości inwestycję w dogodnej i spokojnej lokalizacji Świnoujścia. Inwestycja przy ulicy Grunwaldzkiej w sąsiedztwie Świdnego Lasu, w odległości 1,5 km od polsko-niemieckiego przejścia granicznego w Garz i urokliwej osady rybackiej - Kamminke położonej tuż przy Zalewie Szczecińskim z ogólnodostępną plażą powstaje najnowsza inwestycja deweloperska - Osiedle Grunwaldzka 49.

Nasza firma współpracuje wyłącznie z pewnymi, sprawdzonymi developerami. Nowe zamierzenie inwestycyjne realizowane jest przez znanego na rynku krajowym jak i zagranicznym Inwestora „DOM INWEST” Teresa i Eugeniusz Japtok Spółka Jawna z siedzibą w Świnoujściu. Podobnie jak naszym kontrahentom, zależy nam przede wszystkim na jakości proponowanych Państwu do sprzedaży ofert.

W jednym z najbardziej dogodnych rejonów nadmorskiego miasta Świnoujście, powstaną dwa niezwykle przestronne budynki mieszkalne z garażem wielostanowiskowym w podziemiu i zewnętrznymi miejscami postojowymi.

Realizowana inwestycja będzie ogrodzona, na terenie zielonym zaprojektowany i zagospodarowany zostanie plac zabaw dla dzieci. Oferowane przez nas mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, dwupoziomowe oraz typu soft loft do indywidualnej aranżacji – dedykowane są każdej grupie Odbiorców. Sprawdzą się również jako mieszkania wakacyjne, a także mieszkania pod wynajem.

Doskonały węzeł komunikacyjny, bliskość sklepów i obiektów użyteczności publicznej sprawia, że to bardzo dobra inwestycja dla rodzin z dziećmi i par planujących potomstwo, dla osób młodych, a także osób w każdym wieku.

Tereny zielone w postaci bliskości lasu, zestawione z błękitnymi falami Morza Bałtyckiego to prawdziwy raj dla tych, którzy kochają spędzać czas na świeżym powietrzu. Urokliwe zakątki Świnoujścia sprawią, że każdy wieczór będzie przebiegał w niezwykle przyjemnej atmosferze. Można powiedzieć, że magia nadmorskiej miejscowości będzie z nami każdego dnia. Świeże, smakowite ryby, ścieżki rowerowe, muszelki, kamienie oszlifowane przez wodę, złocisty piasek, urokliwe zachody i wschody słońca, stragany z pamiątkami – to wszystko jest na wyciągnięcie Państwa rąk.

Cena od 4.900 zł/m2

Cena płatna jest w transzach procentowych – odpowiadających zaawansowaniu kolejnych etapów budowy. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na III kwartał 2018 roku.

Kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia biura.

Zapraszamy do naszych biur w celu zapoznana się ze szczegółami oferty.

Osiedle Grunwaldzka
Osiedle Grunwaldzka
Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka
Przykładowe aranżacje wnętrz
Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka
Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka
Osiedle Grunwaldzka Osiedle Grunwaldzka